11 грудня 2017 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада

В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, організацію громадських робіт в 2017 році та завдання на 2018 рік, умови проведення ЗНО в 2018 році та робота закладів освіти району  по підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, підготовку філії райавтодору до осінньо-зимового періоду та передача доріг загального користування місцевого значення Службою автомобільних доріг Харківської області до Департаменту капітального будівництва, основні положення Закону України «Про житлово-комунальні послуги», організацію та проведення в районі заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Альбом: Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Никитченко М.А. провів апаратну нараду Альбом: Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Никитченко М.А. провів апаратну нараду
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/44 | Переглядів: 19Дата публікації: 15:25 11.12.2017