Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Никитченко М.А. провів апаратну нараду
Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Никитченко М.А. провів апаратну нараду

Поділитися новиною:

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Никитченко М.А. провів апаратну нараду

11 грудня 2017 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада

В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, організацію громадських робіт в 2017 році та завдання на 2018 рік, умови проведення ЗНО в 2018 році та робота закладів освіти району  по підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, підготовку філії райавтодору до осінньо-зимового періоду та передача доріг загального користування місцевого значення Службою автомобільних доріг Харківської області до Департаменту капітального будівництва, основні положення Закону України «Про житлово-комунальні послуги», організацію та проведення в районі заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Альбом: Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Никитченко М.А. провів апаратну нараду Альбом: Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Никитченко М.А. провів апаратну нараду
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/44 | Переглядів: 19Дата публікації: 15:25 11.12.2017
Версія для слабо- зорих