Медичних сестер привітали з професійним святом

Медичних сестер привітали з професійним святом

11 травня з нагоди відзначення Міжнародного дня медичної сестри перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко та голова районної ради Лариса Ярова привітали медичних сестер Печеніжчини.

"Медсестра – це не лише професія, це ще й покликання. Покликання допомагати людям безперервно, невтомно та із наснагою. Ви рятуєте людське життя і здоров’я. У ваш професійний день бажаю вам сили і надалі допомагати людям, натхнення та, звісно ж, задоволення від кожного дня своєї праці", - наголосив Михайло Анатолійович.

Альбом: Медичних сестер привітали з професійним святом Альбом: Медичних сестер привітали з професійним святом Альбом: Медичних сестер привітали з професійним святом
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/438 | Переглядів: 29Дата публікації: 19:55 11.05.2018