Відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району

Відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району

10 травня 2018 року під головуванням начальника відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації Наталії Прохорчук відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району.

У роботі наради взяв участь Павло Зеленський - начальник Печенізького районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області. Павло Михайлович довів до відома керівників інформацію про співпрацю його служби з навчальними закладами під час організації оздоровлення дітей у літній період 2018 року.

Також на нараді були розглянуті питання: організованого закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в 4, 9, 11-х класах; зарахування, відрахування та переведення учнів до закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (зарахування до 1-х, 10-х класів); проведення моніторингу викладання та якості знань з історії та правознавства, математики та інформатики; підготовки до реформування початкової школи в 2018/2019 навчальному році; маркетингу у системі освіти; виконавської дисципліни щодо виконання статті 30 Закону України «Про освіту», а також інші організаційні питання.

Начальник відділу освіти підвела підсумки наради, надала конкретні доручення з кожного питання.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/437 | Переглядів: 17Дата публікації: 15:47 11.05.2018