На Харківщині створено Координаційну раду голів громадських рад

На Харківщині створено Координаційну раду голів громадських рад

Новий орган координуватиме зусилля всіх громадських рад регіону, які працюють при органах державної влади та місцевого самоуправління.

«Тепер консультації з громадськістю будуть більш ефективними через нашу комунікативну мережу», - відзначив, коментуючи подію, голова Громадської ради при ХОДА Олексій Курцев.

Координаційна рада стане постійно діючим добровільним об’єднанням, склад якого оновлюється. Мета діяльності ради - координація зусиль із формування та представлення спільної громадської позиції щодо пріоритетних питань розвитку регіону та країни. Рішення Координаційної ради, які прийняті в межах її повноважень, обов’язкові для розгляду центральними органами виконавчої влади.

Олексій Курцев також повідомив, що для представників громадських рад в області стартував проект «Школа публічного адміністрування». Він реалізується за підтримки ХОДА, ХНЕУ ім. Семена Кузнеця та Харківського обласного центру молоді.

«Підвищуємо свій професійний рівень для більш ефективної роботи», - пояснив мету роботи проекту голова Громадської ради при ХОДА.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/436 | Переглядів: 15Дата публікації: 13:20 11.05.2018