Допомога тим, хто її потребує

Допомога тим, хто її потребує

8 травня 2018 р. в Печенізькому районному центрі зайнятості пройшов захід для засуджених, але не позбавлених волі осіб, які перебувають на обліку в Чугуївському МРВ з питань пробації та проживають на території Печенізького району.

Провідний фахівець з питань зайнятості Жила В.І. проінформувала учасників семінару про стан ринку праці регіону, необхідність легальної зайнятості, про вільні вакансії в районі та затребувані професії, про умови послуг з професійного навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Про вирішення правових питань інформувала слухачів Чорномор Л.М. - фахівець Печенізького бюро правової допомоги.

У вирішенні питань соціального захисту надали  інформацію Карпенко Н.В.- фахівець Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та Омельченко А. Г. - фахівець центру соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/432 | Переглядів: 23Дата публікації: 14:31 10.05.2018