Проведено засідання комісій Печенізької районної державної адміністрації

Проведено засідання комісій Печенізької районної державної адміністрації

11.12.2017 року в актовій залі Печенізької районної державної адміністрації проведено засідання комісій

1) комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні розглянуто заяви з питання щодо призначення житлових субсидій за виняткових обставин, що склалися в сім’ї; заяву від багатодітної сім’ї щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, за виняткових обставин, що склалися в сім’ї, заяву про надання пільг за фактичним місцем проживання.

2) комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні комісії розглянуто подання управління соціального захисту населення Печенізької районної державної адміністрації щодо призначення та відновлення  відповідної соціальної виплати сім’ям внутрішньо переміщених осіб .

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/43 | Переглядів: 18Дата публікації: 15:21 11.12.2017