Михайло Никитченко відвідав ветеранів

Михайло Никитченко відвідав ветеранів

З нагоди травневих свят до ветеранів Великої Вітчизняної війни завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Никитченко Михайло Анатолійович, голова районної ради Ярова Лариса Володимирівна, селищний та сільські голови.

Вітаючи сивочолих героїв, керівники району дякували їм за мужність, за те, що витримали тягар війни. За те, що відвоювавши країну у ворога, дали можливість наступним поколінням жити, творити, ростити дітей під мирним небом. Бажали їм та їхнім родинам добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, є людьми, гідними прикладу.

Михайло Анатолійович поспілкувся з ветеранами, вислухав їхні розповіді про життя-буття, спогади про молодість, поцікавився нагальними проблемами.

Ветерани дякували за увагу до себе, адже і керівники району, і соціальні та медичні працівники – створюють всі умови, аби кожен з наших ветеранів відчув турботу, повагу і шанобливе ставлення.

Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів Альбом: Михайло Никитченко відвідав ветеранів
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/425 | Переглядів: 25Дата публікації: 16:42 08.05.2018