Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення

Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення

08 травня 2018 року на центральній площі смт. Печеніги біля пам’ятника загиблим воїнам відбулась молодіжна акція пам’яті «Пронесем крізь життя».

У заході взяли участь заступник голови Печенізької райдержадміністрації Ольга Вікторівна Кизим, керівник апарату райдержадміністрації Олена Володимирівна Сіренко, селищний голова Юрій Іванович Мариненко, колективи районних організацій, представники ветеранської організації району, учнівська молодь та громадськість.

Щира вдячність та пошанування мужності прозвучала упродовж заходу ветеранам війни, внесок яких у перемогу важко переоцінити.

На завершення заходу учасники зібрання поклали квіти та свічки до пам’ятника загиблим воїнам.

Альбом: Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення Альбом: Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення Альбом: Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення Альбом: Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення Альбом: Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення Альбом: Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/424 | Переглядів: 41Дата публікації: 11:04 08.05.2018