Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

07 травня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації; проведення комплексу весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району; продовження в районі Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»; стан погашення податкового боргу; організоване закінчення навчального року 2017-2018 в закладах освіти району та проведення зовнішнього незалежного оцінювання; проведення ремонтних робіт на дорогах комунальної власності та дорогах місцевого значення в районі.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/414 | Переглядів: 30Дата публікації: 10:42 07.05.2018