Відбулася сесія Печенізької районної ради

Відбулася сесія Печенізької районної ради

26 квітня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Анатолійович Никитченко прийняв участь у XXIII сесії Печенізької районної ради.

Під головуванням Лариси Володимирівни Ярової відбулося пленарне засідання XXIII сесії Печенізької районної ради VIIскликання. На засіданні були присутні заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вікторівна Кизим, керівники відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку сесії очільники району з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи відзначили Подякою Печенізької районної державної адмміністрації та Печенізької районної ради чорнобильця, депутата Печенізької районної ради Мурата Віктора Петровича.

Протягом засідання розглянуто та прийнято позитивні рішення з 13 питань.

Альбом: Відбулася XXIII сесія Печенізької районної ради Альбом: Відбулася XXIII сесія Печенізької районної ради Альбом: Відбулася XXIII сесія Печенізької районної ради
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/398 | Переглядів: 28Дата публікації: 15:42 26.04.2018