Ветерани війни та учасники АТО отримають матеріальну допомогу до травневих свят

Ветерани війни та учасники АТО отримають матеріальну допомогу до травневих свят

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.

За його інформацією, на виплати до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з державного бюджету область отримала 84 млн грн.

«До 5-го травня учасники бойових дій, учасники війни та представники всіх категорій, які передбачені законодавством, отримають грошові виплати. Розмір матеріальної допомоги залежить від статусу, за яким передбачена відповідна грошова виплата», - сказав Юрій Шпарага.

Таку грошову допомогу отримають учасники АТО – в Харківській області їх 13002 особи, члени сімей загиблих – 256 осіб.

Окрім того, додатково по 2 тисячі гривень отримають учасники Другої світової війни. Таких у Харківській області близько 940 осіб. Кошти на ці цілі були виділені з обласного бюджету.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/394 | Переглядів: 17Дата публікації: 12:52 26.04.2018