На Печеніжчині відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії

На Печеніжчині відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 року в заходах до Дня Чорнобильської трагедії взяли участь перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченко, голова районної ради Л.В.Ярова, заступник голови Печенізької районної державної адміністрації О.В.Кизим, працівники районної державної адміністрації, районної ради, трудові колективи підприємств, установ та організацій, громадськість, учнівська молодь та жителі Печеніжчини.

Біля пам’ятної стели зібралися разом керівництво району, представники підростаючого покоління та ліквідатори, які здійснили справжній подвиг на полі бою з невидимим, радіаційним ворогом.

Панахиду по загиблим відслужив настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей Іоанн.

До присутніх звернулись перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації  Михайло Анатолійович та голова Печенізької райради Лариса Володимирівна, подякували усім ліквідаторам за мужність, героїзм і відданість під час боротьби та побажали усім миру, міцного здоров’я, оптимізму і сімейного благополуччя.

Не віриться, що з часу страшної Чорнобильської катастрофи пройшло вже тридцять два роки. Минають роки після страшної техногенної катастрофі ХХ сторіччя, але питання та проблеми залишаються не вирішеними: як боротися із радіаційним забрудненням, як вберегти життя дітей, яке майбутнє нашої планети? Аварія на Чорнобильській АЕС стала новою віхою не лише в історії атомної енергетики, а й в історії всього людства взагалі.  Чорнобиль  буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/393 | Переглядів: 25Дата публікації: 13:51 26.04.2018