Коментар першого заступника голови райдержадміністрації М.А. Никитченка щодо Чорнобильської катастрофи

Сьогодні минає 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини. Ще раз довів, що можливості людського розуму великі, але за умови повної відповідальності за дії і вчинки.

Страшна  аварія на  атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську, торкнуласяпрактично кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки аварії.

Ми вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.Низько вклоняємось перед людським подвигом, відвагою ліквідаторів нашого району, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражаються. Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Щиро бажаю всім вам,  вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років та завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Хай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/392 | Переглядів: 16Дата публікації: 09:31 26.04.2018