Відбулась нарада щодо будівництва нової амбулаторії

Відбулась нарада щодо будівництва нової амбулаторії

У межах впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, в с. Артемівка планують будівництво нової амбулаторії.

25 квітня 2018 року за участі першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка відбулась виїзна нарада щодо обговорення будівництва нової амбулаторії. В нараді взяли участь голова районної ради Лариса Володимирівна Ярова, представники Артемівської сільської ради та профільні фахівці з даного питання.

В ході наради обстежено приміщення Артемівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та оглянуто місце, де планується збудувати нове приміщення амбулаторії.

Альбом: Відбулась нарада щодо будівництва амбулаторії в с. Артемівка Альбом: Відбулась нарада щодо будівництва амбулаторії в с. Артемівка
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/389 | Переглядів: 25Дата публікації: 15:31 25.04.2018