Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Проведено профорієнтаційний урок для учнівської молоді «Перед вибором майбутньої професії»
Проведено профорієнтаційний урок для учнівської молоді «Перед вибором майбутньої професії»

Поділитися новиною:

Проведено профорієнтаційний урок для учнівської молоді «Перед вибором майбутньої професії»

Саме на юнацькі роки випадає найбільш відповідальний момент в житті молоді - це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя.

Причому цей вибір необхідно зробити ще у період навчання в школі. Тому своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів, тому 24 квітня 2018 року провідним фахівцем з питань зайнятості Печенізького районного центру зайнятості Валентиною Жилою проведено  профорієнтаційний урок «Перед вибором майбутньої професії  для учнів 9-х та 11-х класів Мартівської ЗОШ.

Під час зустрічі з школярами фахівець намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, надавала поради як уникнути  помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», а також мали можливість детально ознайомитись з різноманітними професіями, вивчити потребу в спеціалістах на ринку праці, ознайомитись з навчальними закладами Харківської області та умовами вступу до них. Під час проведення заходу для учнів було проведено анкетування з метою визначення напрямків професійної діяльності, що цікавлять школярів.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/386 | Переглядів: 31Дата публікації: 13:11 25.04.2018
Версія для слабо- зорих