Проведено профорієнтаційний урок для учнівської молоді «Перед вибором майбутньої професії»

Саме на юнацькі роки випадає найбільш відповідальний момент в житті молоді - це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя.

Причому цей вибір необхідно зробити ще у період навчання в школі. Тому своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів, тому 24 квітня 2018 року провідним фахівцем з питань зайнятості Печенізького районного центру зайнятості Валентиною Жилою проведено  профорієнтаційний урок «Перед вибором майбутньої професії  для учнів 9-х та 11-х класів Мартівської ЗОШ.

Під час зустрічі з школярами фахівець намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, надавала поради як уникнути  помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», а також мали можливість детально ознайомитись з різноманітними професіями, вивчити потребу в спеціалістах на ринку праці, ознайомитись з навчальними закладами Харківської області та умовами вступу до них. Під час проведення заходу для учнів було проведено анкетування з метою визначення напрямків професійної діяльності, що цікавлять школярів.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/386 | Переглядів: 31Дата публікації: 13:11 25.04.2018