Служба у справах дітей інформує

Служба у справах дітей інформує

Сьогодні, 25 квітня 2018 року під головуванням заступника голови Печенізької райдержадміністрації відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

На Комісію повторно було винесено два питання:

1.Про стан виконання батьківських обов’язків Фхххххх М. М., 1976 р.н. та Пххххх С.Р., 1968 р.н. у відношенні їх малолітніх дітей: Фхххххх С.В., 2009 р.н., Фхххххх Д.В.,2011 р.н., Фхххххх М.В., 2013 р.н., Пхххх Р.С., 2017 р.н.

2.Про стан виконання батьківських обов’язків Рххххх А.О.,1981 р.н., та Схххххххххх Є.Р.,1984 р.н. у відношенні їх неповнолітніх та малолітніх дітей: Рххххх Е.С., 2002 р.н.., Рххххх А.О., 2006 р.н., Сххххххххх Т.Є.,2010 р.н.

Комісія розглянула документи, надані службою у справах дітей, враховуючи думку членів комісії та запрошених, прийняла відповідне рішення.

Підсумовуючи засідання, заступник голови комісії з питань захисту прав дитини Кизим О.В.наголосила, що під час розгляду питань порядку денного, комісія виключно діяла з метою захисту прав  та інтересів дитини, а також наголосила про відповідальність та наслідки щодо невиконання батьками батьківських обов’язків.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/385 | Переглядів: 21Дата публікації: 13:09 25.04.2018