Служба у справах дітей інформує

Служба у справах дітей інформує

24.04.2018 року в Новобурлуцькому НВК «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» службою у справах дітей районної держаної адміністрації для учнів 8-9 класів було проведено усний журнал «Що варто знати про пиво» з елементами інтерактивних завдань.

Метою даного заходу є формування в учнів правильного уявлення про здоров’я, позитивної мотивації до здорового способу життя; розширення знання про такий, на перший погляд, безпечний продукт, як пиво, та дослідити його вплив на організм підлітків; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

В ході заходу діти ознайомились з історичними даними щодо розвитку пивоваріння в світі, дізнались про хімічні складові пива та їх вплив на організм людини та про розвиток пивного алкоголізму.

За допомогою інтерактивних вправ та перегляду відеофрагментів діти  дослідили шкідливий вплив пива  на організм підлітків.

Приймаючи активну участь в обговоренні, також з’ясували, що саме формує позитивну мотивацію до здорового способу життя, як виховувати в собі дбайливе ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих. А також встановили, що для успішного , цікавого та наповненого змістом життя необхідно вчитись виховувати у себе корисні звички, а в своїй сім’ї – розвивати здорові та корисні традиції.

Наприкінці учасники заходу зробили висновок, що приймати правильні рішення досить непросто, але  відповідати за наслідки своїх вчинків прийдеться завжди. А прикрасити своє дозвілля можна не пляшкою пива, а спортивними іграми, відвідуванням  кіно чи  театру, походом до лісу з палатками, участю в культурному житті свого селища.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/384 | Переглядів: 17Дата публікації: 13:07 24.04.2018