Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Економічні показники області повинні прямо відбиватися на добробуті кожного жителя. Юлія Світлична
Економічні показники області повинні прямо відбиватися на добробуті кожного жителя. Юлія Світлична

Поділитися новиною:

Економічні показники області повинні прямо відбиватися на добробуті кожного жителя. Юлія Світлична

24 квітня голова ХОДА зустрілася з активом профспілок Харківської області.

Під час зустрічі, що стала за останні роки традиційною, обговорили питання розвитку виробництва та захисту прав працівників підприємств області.

«Я рада тому, що в нас є діалог, - сказала, відкриваючи зустріч, Юлія Світлична. - Я підтримую профспілки й орієнтуюся на людей. Коли виїжджаю на заводи, обов'язковими учасниками моїх зустрічей є представники профспілок».

Керівник області зазначила, що в останні декілька років Харківська область демонструє хороші економічні результати, що дозволяє регіону займати провідну позицію за показниками соціально-економічного розвитку серед інших областей країни.

«Усі економічні показники, яких ми досягаємо разом, повинні прямо відбиватися на кожному жителеві Харківської області, - підкреслила керівник ХОДА. - Саме з цією метою ми відвідуємо великі промислові підприємства. Ми розуміємо, що обласна державна адміністрація може допомогти завантажити їх. Саме з цим питанням, як першочерговим, я виступала перед Прем'єр-міністром України минулого тижня».

Юлія Світлична зазначила, що серед перспективних напрямків завантаження промислових підприємств регіону - участь їх у програмах модернізації великих державних компаній (наприклад, таких, як «Укрзалізниця»). Беручи участь у подібних програмах, великі підприємства регіону також зможуть завантажувати замовленнями суміжників.

Голова Об'єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко подякував керівнику ХОДА за співпрацю з профспілковими організаціями та той соціальний діалог, який вона веде з керівництвом підприємств з метою підвищення заробітних плат їх працівникам.

«Те, що ви порушили питання завантаження промислових підприємств замовленнями перед Прем'єр-міністром України, - це важливий крок. Ми розраховуємо на ефект від такого звернення», - сказав Сергій Тесленко.

Інформацію про результати, яких було досягнуто в економічній сфері регіону, в ході зустрічі озвучив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

«У січні-лютому 2018 року індекс промислового виробництва в області становив 103,7% (при середньому по Україні 102,8%). У минулому році вперше за останні роки чисельність працівників у промисловості почала зростати. Протягом 2017 року в цій сфері було створено близько 3,7 тисячі нових робочих місць. У цілому по області було створено 39 тисяч нових робочих місць. Темпи зростання заробітної плати були вищими за середні по Україні й становили 140,5%. Зарплата продовжує зростати й у 2018 році», - поінформував Михайло Черняк.

Він також зазначив, що на даний момент у Харківській області найнижчий рівень безробіття в Україні.

За підсумками зустрічі голова ХОДА та представники профспілок домовилися про подальший розвиток співробітництва з метою підвищення соціальних стандартів на підприємствах Харківської області.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/382 | Переглядів: 18Дата публікації: 11:20 25.04.2018
Версія для слабо- зорих