Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

23 квітня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ольги Вікторівни Кизим відбулося засідання комісії ТЕБ та НС щодо організації заходів протипожежної безпеки та забезпечення співпраці між організаціями задіяними у ліквідації пожеж на території Печенізького району.

На засіданні були присутні головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Майстренко О.С.; начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ісичко Л.Г.; начальник Печенізького сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій  України у Харківській області Смирнов О.Б.; директор ДП «Чугуїв-Бабчанський лісгосп» Світайло С.П.

На засіданні розглянуто питання щодо:

- організації заходів по недопущенню пожеж на території району;

- роботи лісового господарства  у підвищеному рівні пожежної небезпеки;

- взаємодії з сільгоспвиробниками по недопущенню пожеж під час збирання ранніх зернових та спалювання стерні;

- роботи органів місцевого самоврядування у підвищеному рівні пожежної небезпеки.

По кожному з піднятих питань були прийняті відповідні рішення.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/378 | Переглядів: 19Дата публікації: 15:11 23.04.2018