Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

23 квітня 2018 року під керівництвом заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Ольги Вітровівни Кизим відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації; організацію та проведення в районі заходів до дня пам’яті та примирення; хід підписання електронних декларацій з сімейними лікарями; організацію проходження короткотермінового відпочинку учасників АТО та членів їх сімей; аналіз бюджету району за I квартал 2018 року; проведення Всеукраїнського дня благоустрою на території району; забезпечення освоєння коштів з різних бюджетів.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/376 | Переглядів: 33Дата публікації: 10:51 23.04.2018