ПЕЧЕНІЗЬКИЙ РЦЗ ПРОВІВ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ФІЛІЇ «ЧУГУЇВСЬКИЙ РАЙАВТОДОР»
ПЕЧЕНІЗЬКИЙ РЦЗ ПРОВІВ ПРЕЗЕНТАЦІЮ  ФІЛІЇ «ЧУГУЇВСЬКИЙ РАЙАВТОДОР»

ПЕЧЕНІЗЬКИЙ РЦЗ ПРОВІВ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ФІЛІЇ «ЧУГУЇВСЬКИЙ РАЙАВТОДОР»

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями.

Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.

Так 16 квітня 2018 року у Печенізькому РЦЗ було проведено презентацію філії «Чугуївський райавтодор» метою якого було надати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості, щодо працевлаштування на дане підприємство на постійне робоче місце та тимчасові роботи, безпосередньо від самого роботодавця.

У заході взяв участь керівник підприємства Владіміров Андрій Анатолійович, який ознайомив присутніх з умовами праці на підприємстві, обов’язками працівників, рівнем заробітної плати, розповів  про весь пакет соціальних умов та гарантій котрі отримують працівники підприємства. Андрій Анатолійович запропонував всім бажаючим прийняти участь в роботах тимчасового характеру, які організовуються в Печенізькому районі в зв’язку зі збільшенням обсягів ремонтних робіт на дорогах.

Директор Печенізького РЦЗ Любов Гремяк підвела підсумки заходу, розповіла про ситуацію на ринку праці, про потребу в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості та про можливість навчання безробітних під замовлення роботодавця.

Захід відвідали 7 безробітних. Претендентам на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду, з метою подальшого працевлаштування та можливість взяти участь в роботах тимчасового характеру.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/367 | Переглядів: 33Дата публікації: 15:58 18.04.2018