Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

16 квітня 2018 року під керівництвом заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Ольги Вітровівни Кизим відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації; організацію та проведення в районі заходів з нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС; організацію та проведення в районі призову громадян на строкову військову службу весною 2018 року; проведення комплексу весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району; вжиті заходи щодо попередження пожеж на території району та заборону випалювання сухої трави; вжиті заходи щодо проведення в районі акції «За чисте довкілля» та організацію Всеукраїнського дня благоустрою; проведену роботу щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 2017-2018 років.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/353 | Переглядів: 37Дата публікації: 10:49 16.04.2018