Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля"
Печеніжчина долучилася до акції \"За чисте довкілля\"

Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля"

13 квітня 2018 року, в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою, відбувся санітарний день в Печенізькому районі.

В цей день виконувалися роботи з приведення закріплених територій до санітарного ладу. В заходах приймали участь представники органів самоврядування, підприємств, установ та організацій району, незалежно від підпорядкування та форми власності.

До участі в санітарному дні також були залучені учні шкіл району.

Згідно звітів, наданих головами селищної та  сільських рад, в населених пунктах району теж був проведений санітарний день, наводився санітарний лад на кладовищах, на березі водосховища та ліквідовувалися несанкціоновані стихійні сміттєзвалища.

Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля" Альбом: Печеніжчина долучилася до акції "За чисте довкілля"
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/352 | Переглядів: 61Дата публікації: 09:26 14.04.2018