Нарада з питання організації перевезення та затвердження графіків маршрутів автобусів

11 квітня 2018 року в Печенізькій районній державній адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Кизим О.В. відбулась нарада з питання організації перевезення та затвердження графіків маршрутів автобусів

В нараді взяли участь голова районної ради Ярова Л.В., голови сільських та селищної рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та  керівник ФОП «Рябініна С.В.» Олексій Рябінін.

Під час наради обговорено питання організації пасажирських перевезень на території Печенізького району.

Враховуючи збільшення пасажиропотоку у весняно-літній період, було прийнято рішення в найближчий час змінити розклад руху автобусів по селах Новий Бурлук, Приморське, П’ятницьке, а також ввести додаткові рейси до сіл Борщова та Гарашківка.

Керівнику підприємства–перевізника наголошено на дотриманні затверджених графіків руху, згідно з паспортами маршрутів.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/342 | Переглядів: 45Дата публікації: 16:21 11.04.2018