Слова щирої вдячності від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної

14 грудня 2017 року виповнюється 31 рік з моменту, коли було завершено будівництво «Укриття» над 4-м енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції

У цей день ми вклоняємося людям, які, втрачаючи власне здоров’я, постійно ризикуючи життям, ліквідовували наслідки атомної катастрофи. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварії на ЧАЕС, від ще тяжчих її наслідків вдалося врятувати не лише Україну, але й усю Європу.

Проте ми не тільки вшановуємо подвиг чорнобильців, але й вирішуємо ті питання, які є актуальними для ліквідаторів аварії та їх родин. Співпраця з громадськими організаціями чорнобильців є постійним напрямком роботи обласної влади. Переконана, що наш діалог триватиме.

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, у цей день приміть слова щирої вдячності за ваш подвиг. Бажаю вам здоров’я, сил та мирного неба над головою.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/34 | Переглядів: 23Дата публікації: 14:21 14.12.2017