Припиняє повноваження Печенізька районна спостережна комісія

Припиняє повноваження Печенізька районна спостережна комісія

Печенізька районна державна адміністрація повідомляє, що 20 липня 2018 року припиняє повноваження районна спостережна комісія, утворена розпорядженням першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації від 20 липня 2015 року № 130.

Порядок формування нового складу спостережної комісії, основні її завдання і повноваження визначені Положенням про спостережні комісії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 (в редакції постанови КМУ від 10.11.2010 №1042).

Спостережна комісія формується кожні 3 роки і вирішує питання:

1) організації та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання;

2) сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов  для  їх  тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів   виконавчої влади, органів місцевого самоврядування,  підприємств,  установ і організацій незалежно від форми власності та громадян;

3) організації виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання;

4) надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Для формування нового складу районної спостережної комісії пропонуємо до 16 липня 2018 року підприємствам, установам і організаціям незалежно від форми власності, які бажають включити до її складу своїх представників надати районній державній адміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/336 | Переглядів: 28Дата публікації: 13:59 10.04.2018