Юлія Світлична підписала розпорядження про завершення опалювального сезону в області

Подавати тепло в житлові будинки, медичні та навчальні заклади Харківщини припинять з 10 квітня.

Відповідне рішення прийняли у зв'язку з тим, що середня температура повітря перевищила позначку в 8 градусів тепла.

Рекомендації завершити опалювальний сезон також отримали органи місцевого самоврядування в містах обласного значення та в місті Харків. У дитсадках, школах, лікарнях та житлових будинках опалення рекомендовано вимкнути після пасхальних свят.

ДЖЕРЕЛО: офіційний сайт ХОДА.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/333 | Переглядів: 31Дата публікації: 13:17 06.04.2018