На порядку денному організація оздоровлення та відпочинку дітей

На порядку денному організація оздоровлення та відпочинку дітей

04 квітня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вікторівна Кизим провела засідання координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей Печенізького району у 2018 році.

На засіданні були присутні – завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Ромашина І.А, начальник відділу освіти райдержадміністрації Прохорчук Н.В, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації начальник відділу грошових виплат та компенсацій Блоха В.П, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Запорізька Н.Б, фахівець із соціальної роботи Печенізького районного центру для сім’ї дітей та молоді Омельченко А.Г.

Розглядалися питання про пріоритетні напрямки та основні завдання по організації та проведенню оздоровлення та відпочинку дітей району протягом 2018 року; основні завдання та виконання планових показників оздоровлення та відпочинку дітей в літку 2018 року; підготовка та організація роботи таборів відпочинку з денним перебуванням; оздоровлення дітей диспансерного обліку в закладах санаторного типу; оздоровлення дітей,  які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи; оздоровлення дітей які, взяті на облік служби у справах дітей що перебувають у складних життєвих обставинах; рідні діти батьків вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній сім’ї; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування.

Заступник голови  райдержадміністрації наголосила, що з боку керівництва докладатиметься максимум зусиль аби оздоровчий сезон пройшов на належному рівні, а оздоровлення та відпочинок дітей були якомога результативними, та надала відповідні доручення.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/321 | Переглядів: 36Дата публікації: 16:57 04.04.2018