У відповідності Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу” та на виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “ Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” на території Печенізького району розпочато весняну призовну кампанію.

Завдяки налагодженій взаємодії райдержадміністрації, Печенізького районного військового комісаріату, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району проведено оповіщення і забезпечується явка призовників на районну призовну дільницю, повно і якісно проводиться медичний огляд майбутніх строковиків.

Станом на 4 квітня на 75% забезпечене виконання встановленого району завдання по призову громадян на строкову військову службу, 11 юнаків готові відбути до військових частин Збройних Сил України (Грищун С.А, Ноженко В.В., Капуста О.О., Подольський Д.В.-Печенізька селищна рада; Стариков К.О., Толкачов Д.А.-Артемівська сільська рада; Самарін В.А., Сірий Д.О., Козак М.О., Піхур А.А.-Мартівська сільська рада; Олійник Р.М.-Новобурлуцька сільська рада).

4 квітня на урочистості з нагоди відправок молодого поповнення у війська в райдержадміністрацію були запрошені майбутні воїни, їх батьки та рідні. До присутніх з вітальними словами, словами подяки батькам і побажаннями хорошої служби землякам при виконанні конституційного обов'язку звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Никитченко М.А., голова районної ради Ярова Л.В., всім призовникам вручені пам'ятні подарунки.

Військовий комісар Печенізького районного військового комісаріату Коровяковський О.Л. відповів на запитання присутніх та побажав юнакам успіхів  у службі.

Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/320 | Переглядів: 49Дата публікації: 15:33 04.04.2018