Харківська область - у лідерах за кількістю медзакладів, що під'єдналися до eHealth
Харківська область - у лідерах за кількістю медзакладів, що під\

До Національної електронної системи охорони здоров’я вже приєдналися 69 установ регіону.

За оцінками Міністерства охорони здоров’я України, за кількістю медзакладів, які приєдналися до електронної системи eHealth, Харківська область посідає 2 місце у країні.

«Реєстрація була розпочата вчора. На даний час до eHealth приєдналися 69 медичних закладів (1150 лікарів). Підписано понад 8 тисяч декларацій», - зазначила в.о. начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Галина Сіроштан.

До Національної електронної системи охорони здоров’я приєдналися низка закладів Великобурлуцького, Дворічанського, Куп’янського, Печенізького, Чугуївського, Балаклійського, Коломацького, Богодухівського, Барвінківського, Сахновщинського та Краснокутського районів.

Інформацію щодо системи eHealth можна знайти тут

Нагадаємо, 97% пацієнтів у районах області позитивно висловилися щодо підписання декларацій з сімейними лікарями.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/316 | Переглядів: 32Дата публікації: 08:14 04.04.2018