Організація проведення в районі весняної 2018 року призовної кампанії на строкову військову службу

02 квітня заступником голови районної державної адміністрації-головою районної призовної комісії КИЗИМ О.В. проведене інструктивно-методичне заняття з питань проведення призову громадян на сторокову військову службу у квітні-травні 2018 року.

На заняття були залучені і присутні члени районної призовної комісії, запрошені керівники органів місцевого самоврядування, районного відділення поліції.

КИЗИМ О.В. довела присутнім вимоги нормативно-правових та розпорядчих документів з організації та проведення весняного 2018 року призову громадян на строкову військову службу, планове завдання району на призов, графік засідань районної призовної комісії.

Детально вивчені завдання районної призовної комісії, повноваження і функціональні обовязки її членів.

Головою районної призовної комісії рекомендовано керівникам органів місцевого самоврядування організувати та забезпечити проведення оповіщення громадян  про  призов  на  строкову військову службу  та  їх  прибуття  на  призовну  дільницю, провести урочисті проводи, присвячені відправці молодого поповнення у війська.

Районному відділенню поліції запропоновано за зверненням органів місцевого самоврядування та районного військового комісаріату здійснити розшук, затримання і доставку до районного військового комісаріату громадян, які ухиляються від ви%

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/311 | Переглядів: 52Дата публікації: 14:28 02.04.2018