Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує

30 березня 2018 року під керівництвом заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Кизим Ольги Вікторівни відбулась нарада з питання отримання суб’єктами господарювання дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів.

В її роботі взяли участь заступник начальника управління раціонального використання природних ресурсів та оцінки впливу на довкілля – начальник відділу раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації  Топчій Дмитро Валерійович та начальник відділу поводження з відходами Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації Теребило Олег Миколайович.

Метою наради було надання методичної та консультативної допомоги суб’єктам господарювання Печенізького району щодо необхідності отримання дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів.

В ході наради обговорено питання отримання суб’єктами господарювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та дозволу на поводження з відходами (декларації).

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення та скоординовано роботу.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/307 | Переглядів: 39Дата публікації: 16:55 30.03.2018