ІІ Міжнародний освітній форум «NewEdu» - 2018

ІІ Міжнародний освітній форум «NewEdu» - 2018

З 28 по 30 березня в м.Харків відбувся ІІ Міжнародний освітній форум «NewEdu» - 2018.Конференц-зали PremierPalaceHotelKharkiv стали в ці дні своєрідним майданчиком зустрічі кращих зразків європейської та вітчизняної освіти, обміну досвідом.

Мета заходу — формування нового мислення і нових сенсів для успішного впровадження на місцях освітньої реформи та залучення всіх зацікавлених сторін освіти до участі в процесі розбудови Нової української школи. На відкритті форму був присутній Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації.

Активну участь у роботі форуму взяли представники відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації: начальник відділу НаталіяПрохорчук, завідуюча районним методичним кабінетом Олена Зеленська, методист Аліна Губар та інженер з комп’ютерних систем Олена Ярішова.

Форум зібрав людей небайдужих до реформи Нової української школи. Серед спікерів - українські та міжнародні експерти з Фінляндії, Австралії, Британії, Литви, спеціалісти Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», науковці інституту педагогіки НАПН України.

Серед відомих хедлайнерів проекту:

Арі Покка - Голова комітету законодавства в сфері загальної середньої освіти Фінляндії;

ХельгаХольткамп - Директор Європейської асоціації освітніх видавництв (EEPG), Німеччина;

Беніто Баскес - Віце-президент Міжнародної організації «Hand-onScience», Іспанія;

ДенізБалмер - Викладач, науковець в Інституті освіти університетського коледжу Лондона;

Ольга Цин Психолог Психологічної Служби Мерії Єрусалиму;

Фіона Форбс – австралійка, Президент Міжнародної конфедерації директорів шкіл (ІСР);

Ілона Бумблаускене - Психолог, вчитель початкових класів, автор розвиваючих книг для дітей, Литва;

Тимур Халілов представник ЕБРР «Ресурси Европейского банку реконструкції та розвитку для дофінансування освітніх проектів». Презентація програм ЕБРР та алгоритму отримання фінансової допомоги.

Всього на майданчиках працювало понад 600 освітян з усієї України.

Програма Форуму проводилась за такими напрямами:

# Сучасні освітні тренди та Нова українська школа

# Новий український підручник # Імплементація Закону України «Про освіту» (загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта)

# STEM-освіта (міжнародний і вітчизняний досвід)

# Дуальна освіта (міжнародний і вітчизняний досвід)

# Професійна освіта. Збереження потенціалу молодих учених та викладачів # Інклюзивна освіта (міжнародний і вітчизняний досвід)

# Альтернативна та приватна освіта (міжнародний і вітчизняний досвід)

# Фінансування освітньої діяльності (фандрейзинг, підприємництво, державно-приватне партнерство)

Учасники форуму отримали чудовий досвід, знайшли відповіді на свої питання та нових партнерів з Фінляндії, Литви, Англії та звичайно України.

Альбом: ІІ Міжнародний освітній форум «NewEdu» - 2018 Альбом: ІІ Міжнародний освітній форум «NewEdu» - 2018 Альбом: ІІ Міжнародний освітній форум «NewEdu» - 2018
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/306 | Переглядів: 45Дата публікації: 08:49 02.04.2018