Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

26 березня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації; подання електронної декларації за 2017 рік; приведення у відповідність вимогам  передбаченими постановою Кабінету Міністрів України №851 від 21.10.2015 року, реєстрації та функціонування програми для захисту інформаційних ресурсів, з метою несанкціонованого отримання доступу, збору та вилучення інформації; надання дотацій за молодняк великої рогатої худоби фізичним особам.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/284 | Переглядів: 54Дата публікації: 10:36 26.03.2018