Одинадцятикласники Печеніжчини написали пробне ЗНО

Одинадцятикласники Печеніжчини написали пробне ЗНО

24 березня 2018 року учні 11-х класів Печенізького району взяли участь у пробному тестуванні ЗНО-2018 з української мови та літератури. Тестування відбулось на базі Чугуївських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та № 8.

За сприяння Никитченка М.А., першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації, було організовано підвіз 19 одинадцятикласників нашого району до місць проведення пробного ЗНО.

Такий вид тестування проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання. Для старшокласників дуже важливо на практиці перевірити свої знання, попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей, навчитись ефективно розподіляти час, аби бути більш впевненими під час дуже відповідальної у житті події – основної сесії ЗНО. Результати, отримані на пробному тестуванні дадуть змогу виявити рівень підготовки учнів, опрацювати питання, які викликали ускладнення і краще підготуватися до основного ЗНО.

Бажаємо усім одинадцятикласникам успіху під час вступної кампанії до омріяних ВУЗів!

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/283 | Переглядів: 46Дата публікації: 08:05 26.03.2018