Служба у саправах дітей інформує

Служба у саправах дітей інформує

ОБЕРЕЖНО: КАНІКУЛИ!

З 26.03.2018 року в шкільних закладах району розпочалися весняні канікули.

Канікул – пора відпочинку та розваг. Але для того, щоб вони були веселими і корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку дітей.

Звертаємося до дорослих із наполегливим проханням відповідально поставитися до своїх батьківських обов’язків, не  залишати дітей надовго без уваги. Пам’ятайте, що піклуватися дітьми і виховувати їх  – це прямий обов’язок батьків.

Саме тому необхідно пам’ятати про дотримання елементарних правил поводження в побуті, у громадських місцях, на вулицях тощо.

З метою попередження нещасних випадків, травматизму просимо вас дотримуватись таких правил безпеки:

- не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де  і з ким знаходиться ваша дитина;

- слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем;

- нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху;

- не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища, вкриті тонкою кригою або під час весняної повені;

- нагадуйте дітям правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами;

- пам’ятайте про правила поводження з бездоглядними свійськими тваринами;

- пам’ятайте, що після 22 – 00 год діти повинні знаходитись вдома.

Будьте вкрай обережні, бережіть життя своїх близьких! дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності та привчайте до цього дітей! пам’ятайте: ваше життя – у ваших руках, намагайтеся робити все, щоб зберегти його. відпочинок запам’ятається надовго, якщо він пройде без проблем. А подбати про це повинні ви самі.

У разі необхідності телефонуйте:
При пожежі – «101»
До міліції – «102»
Швидка допомога – «103»
Служба газу – «104»

Тож нехай весняні канікули будуть радісними, незабутніми, принесуть безліч яскравих і приємних вражень вам та вашим дітям!

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/281 | Переглядів: 42Дата публікації: 15:42 23.03.2018