Печенізький РЦСССДМ інформує

Печенізький РЦСССДМ інформує

Здоров’я людини – це його багатство.

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом фахівцями Печенізького РЦСССДМ було проведено низку заходів, метою яких було розширити і поглибити знання клієнтів центру про туберкульоз як небезпечну хворобу, наголосити на необхідності дотримання правил, які допоможуть запобігти захворюванню на туберкульоз, та просвітницька робота щодо недопустимості відмови від щеплень.

Роботою з профілактики туберкульозу були охоплені сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, особи, які мають проблеми з законом, учасники АТО, учнівська молодь. В населених пунктах району серед мешканців було розповсюджено буклети « Час діяти: захисти себе та близьких від туберкульозу». А учні молодших класів Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г. Семирадського здійснили разом з казковим героєм Імунітетом подорож в Країну Щеплень, під час якої вияснили, що таке щеплення Манту та навіщо його треба робити всім діткам.

Дотримуючись необхідних запобіжних заходів, можна убезпечити себе від небезпеки зараження. Боротьба з туберкульозом буде успішною тільки тоді, коли ми всі разом будемо дотримуватися правил боротьби з підступною хворобою і вимагати виконання їх від оточуючих.

Альбом: Печенізький РЦСССДМ інформує Альбом: Печенізький РЦСССДМ інформує
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/272 | Переглядів: 42Дата публікації: 16:15 21.03.2018