Міжнародні партнери України не визнають вибори президента Росії в окупованому Криму. Президент

«Звичайно, що ми спостерігаємо і незаконні вибори – вибори президента Російської федерації. Незаконні на території окупованого Криму», - підкреслив Президент Петро Порошенко у коментарі під час державного візиту до Держави Кувейт.

Президент повідомив, що останні декілька днів мав інтенсивні міжнародні контакти. «І ми отримали запевнення щодо невизнання виборів президента Росії в Криму», - підкреслив він.

«І єдиний Президент, якого буде обирати Крим, буде Президент України. Я з цього приводу не маю жодного сумніву», - наголосив Петро Порошенко.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/265 | Переглядів: 31Дата публікації: 12:33 19.03.2018