Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

19 березня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Апаратна нарада розпочалася з нагородження Грамотою Печенізької райдержадміністрації та Печенізької районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення надання якісних комунальних послуг населенню та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення начальника Печенізького комунального підприємтва "Джерело" Рєзнікову Людмилу Федорівну.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, організацію та проведення районних заходів до 80-ї річниці з дня народження В’ячеслава Чорновола, хід приписної кампанії юнаків 2001 року народження, до призовної дільниці районного військового комісаріату, роботу дорожніх служб району, комунальних підприємств, селищної та сільських рад під час погіршення погодних умов.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/262 | Переглядів: 48Дата публікації: 11:16 19.03.2018