На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая!

На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая!

19 грудня в Україні відзначається День Святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. У цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю

В сучасні часи з’явилася традиція цього свята: дарувати подарунки діткам. І кожного року в день цього чудового свята очільники району створюють невеличке свято для дітей, відвідуючи дитячі садочки Печенізького району.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Никитченко та голова районної ради Лариса Ярова привітали усіх дітлахів зі святом, побажали міцного здоров’я та здійснення самих заповітних мрій, подарували подарунки - солодощі та фрукти.

Діти радо зустрічали гостей та з вдячністю отримували подарунки.
Найбільшою вдячністю для керівництва були щасливі очі, радісні усмішки, слова подяки та бурхливі оплески за піклування і увагу.

Також у цей день в районному Будинку культури під патронатом першого заступника голови райдержадміністрації М. А. Никитченка пройшов святковий захід для дітей – шоу-вистава «Чарівний годинник Святого Миколая». Все сценічне дійство складалося з художніх доробків вихованців гуртків РБК – танцювального «Грація», вокального «Натхнення», театрального «Художнє слово» та ДМШ. Головні персонажі дійства – Хом’як Оскар з вартовими часу  та зла чаклунка разом з своєю свитою і юрбою піратів вели боротьбу за стрілки чарівного годинника. Їх видовищні виступи перемежовувалися піснями та танцювальними замальовками. Всіх примирив Св. Миколай, якого діти кликали всім загалом. Він привітав маленьких мешканців нашого краю з святом і вручив солодощі юним артистам.

Глядачами святкової феєрій були також діти з усіх навчальних закладів району. Зі сцени дітлахів вітала голова райради Л. Ярова, яка зичила галасливій спільноті добра, миру і веселого святкування. Керівники краю потурбувалися аби всі присутні також отримали солодкі подарунки, тож при виході з залу дітям вручали цукерки.

Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая! Альбом:  На Печеніжчині відзначають День Святого Миколая!
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/26 | Переглядів: 21Дата публікації: 13:27 19.12.2017