17 березня - День мобілізаційного працівника в Україні

17 березня - День мобілізаційного працівника в Україні

Коментар першого заступника голови Печенізької райдержадміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани мобілізаційних підрозділів!

Вітаю вас із професійним святом — Днем мобілізаційного працівника!
Це свято є свідченням заслуг багатьох поколінь фахівців мобілізаційної роботи, символом вшанування традицій, оцінкою їхнього вагомого внеску в забезпечення оборонної могутності нашої Батьківщини.

Повсякденна наполеглива праця, високий рівень моральних, ділових і професійних якостей та відповідальність за доручену справу — це основні риси, які характеризують військовослужбовців, що займаються мобілізаційною роботою і вдосконаленням мобілізаційної готовності Українського війська.

З нагоди професійного свята щиро дякую військовослужбовцям, працівникам і ветеранам мобілізаційних підрозділів за їх наполегливу і самовіддану працю.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту і затишку у ваших родинах, нових звершень задля зміцнення оборонної могутності нашої Батьківщини.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/257 | Переглядів: 51Дата публікації: 09:09 16.03.2018