УВАГА! Попередження про складні погодні умови

УВАГА! Попередження про складні погодні умови

Згідно повідомлення Харківського регіонального центру з гідрометеорології у Харківській області з 17 — 19 березня 2018 року очікується погіршення погодних умов.

Внаслідок  впливу двох  активних  циклонів  в  Харківській  області  очікуються  складні  погодні  умови:

17 березня сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву на 5 - 10 см). Вітер північно-східний, 15 - 22 м/с.  На  дорогах  ожеледиця.

18 березня сильний дощ з переходом в сильний сніг. Місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5 - 10 см). Вітер північно-східний, 15 - 22 м/с. На дорогах ожеледиця.

19 березня сильний сніг, хуртовина, снігові замети (приріст снігового покриву 15 - 20 см).  Місцями  пориви  північно-східного вітру, 15 - 20 м/с. На  дорогах  ожеледиця,  сніговий  накат.  Зниження температури повітря до 8 - 13° морозу.

Такі  погодні  умови  можуть  призвести  до  порушення  та  припинення  руху  транспорту  на  окремих  ділянках  доріг  і  вулиць,  що  становитиме  переважно  3  (червоний) рівень загрози  порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельної галузі.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/256 | Переглядів: 41Дата публікації: 08:45 16.03.2018