Печенізький районний центр зайнятості інформує

Печенізький районний центр зайнятості інформує

З 3 по 7 березня пройшов гендерний тиждень

Одним з важливих питань сьогодення є питання гендерної рівності. Ключові моменти сучасної гендерної політики – покращення становища жінок, створення сприятливих умов для забезпечення рівних із чоловіками можливостей щодо участі в політичному та суспільному житті.

З 3-го по 7-е березня в Печенізькому районному центрі зайнятості пройшов гендерний тиждень, під час якого всі заходи були спрямовані на інформаційне забезпечення клієнтів щодо конституційних прав на ринку праці. Також гендерний інформаційний куточок був цікавим для відвідувачів матеріалами про професійні досягнення серед жінок та молоді, конституційні гарантії громадян та ін..

В семінарах : «Жінка на ринку праці», «Презентація послуг з професійного навчання», «Особливості зайнятості молоді», «Презентація роботодавця», «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», «Семінар з гендерних питань», «Легальна зайнятість» взяли участь  34 безробітні особи , 15 зайнятих громадян – батьки учнів старших класів та інші категорії населення.

За допомогою відеороликів, які були використані під час проведення заходів, тема гендерної рівності була глибоко розкрита та висвітлена.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/244 | Переглядів: 49Дата публікації: 08:18 13.03.2018