Привітання з Міжнародним жіночим днем першого заступника голови Печенізької райдержадміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка

Дорогі жінки Печеніжчини!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінко.

Саме завдяки вам, терплячим, розумним, виваженим, мудрим ми почуваємося захищеними у житті. Своєю мудрістю ви оминаєте гострі кути, терплячістю – оберігаєте мир вдома, любов'ю до людей і до праці – будуєте майбутнє. Жінка завжди надихає, допомагає перебороти труднощі, негаразди в житті, своїм особистим прикладом демонструє вміння жити і боротися.

Від усієї душі бажаємовам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Зичимо щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/231 | Переглядів: 53Дата публікації: 08:47 07.03.2018