Підбили підсумки роботи та обговорили зміни в трудовому законодавстві

Підбили підсумки роботи та обговорили зміни в трудовому законодавстві

Напередодні річниці створення Державної Служби Зайнятості в Печенізькому районному центрі зайнятості 19 грудня 2017 року було проведено семінар для роботодавців району «Зміни у трудовому законодавстві. Нові Порядки проведення інспекційних відвідувань. Питання гігієни праці» за участі фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області

Відкрила захід директор Печенізького районного центру зайнятості Гремяк Любов Костянтинівна  яка привітала всіх присутніх та подякувала за плідну співпрацю протягом року.  Любов Гремяк зазначила «Ми вдячні усім роботодавцям, які співпрацюють зі службою зайнятості і не стоять осторонь проблем безробітних і надалі хочемо бути надійними та ефективними партнерами». Директор центру зайнятості  підвела підсумки роботи за 11 місяців 2017 року та нагадала той спектр послуг, які надає служба зайнятості для роботодавців.

Головний державний інспектор з гігієни праці Євтушенко Олександр Володимирович розповів про основні законодавчі аспекти щодо гігієни праці на підприємстві: «В системі законодавства щодо гігієни праці ключове місце займає Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення". Положення, що мають пряме відношення до захисту здоров'я робітників та службовців найбільш повно висвітлені в ст. 7 "Обов'язки підприємств, установ та організацій"». Євтушенко Олександр звернув увагу на питання які виникають під час проведення інспекційних відвідувань та зауважив що проведення медичного огляду працівників здійснюється виключно за рахунок роботодавців.

Фахівець Головного управління Держпраці Фірсова Наталя Анатоліївна звернули увагу на необхідність проведення індексації заробітної  плати, своєчасності її виплати, працевлаштування осіб з інвалідністю згідно висновку МСЕК, докладно зупинилася на понятті мінімальних гарантій в оплаті праці.

Семінар у якому взяло участь близько 20 роботодавців виявився конструктивним та пройшов у форматі «запитання – відповідь». Всі присутні приймали активну участь в обговоренні, бажаючі мали змогу особисто поспілкуватись з представниками ГУ Держпраці у Харківській області.

Альбом: Підбили підсумки роботи та обговорили зміни в трудовому законодавстві Альбом: Підбили підсумки роботи та обговорили зміни в трудовому законодавстві
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/23 | Переглядів: 23Дата публікації: 22:15 20.12.2017