На порядку денному розчистка доріг

На порядку денному розчистка доріг

На території Печенізького району тривають роботи щодо розчистки автошляхів від снігових заметів.

Перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації Михайло Анатолійович та голова районної ради Лариса Володимирівна Ярова постійно тримають на контролі питання  розчистки доріг.

Всі служби району працюють у посиленому режимі. Для ліквідації наслідків негоди залучено техніку всіх підприємств району.

Дорожники продовжують ліквідовувати снігові замети на під'їздах до кількох сіл району. Обстановка в районі контрольована. Відключень електроенергії, пов'язаних з погодними умовами, немає. Проїзд всіма основними автошляхами забезпечений.

Дорожні та рятувальні служби закликають водіїв бути уважними та дотримуватися правил дорожнього руху.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/226 | Переглядів: 56Дата публікації: 16:10 05.03.2018