Бути резервістом — почесно!

Бути резервістом — почесно!

Харківський обласний військовий комісаріат запрошує військовозобов’язаних на службу до військового резерву.

Перебування у резерві це – поєднання основної роботи та військової кар’єри без відриву від дому та сім’ї. За період проходження служби у військовому резерві йде вислуга років та присвоюються чергові військові звання. На час зборів — один раз на 2 роки: ви користуєтесь всіма правами військовослужбовців, виплачується  зарплата за місцем роботи, йдуть додаткові виплати та «добові».

Бойовий резерв Збройних сил України — це формування армії нового зразка!

Підпиши контракт з військовою частиною на проходження служби у військовому резерві!

Звертайся до Печенізького районного військкомату за адресою: смт. Печеніги, вул. Незалежності, 50,

тел. 6-22-84; 0930345755- черговий

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/221 | Переглядів: 37Дата публікації: 11:41 05.03.2018