Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

05 березня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, виконання протоколів позачергових засідань регіональної комісії ТЕБ та НС Харківської області  від 02.03.2018 № 2 та від 04.03.2018 року № 3; реалізацію Закону України від 07 грудня 2017 року № 22344-VIII«Про внесення змін до деяких актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», організацію та проведення в районі заходів до Міжнародного жіночого дня; роботу бюро надання правової допомоги; організаціяробіт дорожньої служби району, комунальних підприємств району, селищної та сільських рад під час погіршення погодних умов.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/220 | Переглядів: 59Дата публікації: 10:55 05.03.2018