Відповідно планів роботи 20 грудня 2017 року в Печенізькій районній державній адміністрації, за підтримки Печенізького районного військового комісаріату, з посадими особами підприємств, установ і організацій району, відповідальними за ведення військового обліку та бронювання, проведене чергове інструктивно-методичне заняття щодо порядку ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобовязаних

Із вступним словом до запрошених звернулась заступник голови районної державної адміністрації Кизим Ольга Вікторівна. «Приведення військово-облікової роботи у сувору відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921, якою затверджено порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, це основна мета методичного заняття. Успішній  роботі військово-облікового персоналу органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району в організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, бронюванні  військовозобов’язаних сприятимуть надані Методичні рекомендації 2017 року, розроблені Харківською обласною державною адміністрацією спільно з Харківським обласним військовим комісаріатом.

Під час перевірок стану ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування, на  підприємствах, в установах і організаціях району в 2017 році виявлено  ряд недоліків, серед яких: низька підготовка осіб, які безпосередньо ведуть цю роботу, має місце низька виконавча дисципліна (недотримання термінів надання звітності та ненадання їх взагалі), не налагоджена  взаємодія і сприяння військовому комісаріату у вирішенні оборонних питань. Необхідно привести у відповідність нормативним документам військово-облікову роботу та бронювання військовозобовязаних».

Про порядок ведення персонального військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах організаціях та навчальних закладах, порядок перевірки стану військового обліку, бронювання військовозобов’язани, відповідальність за порушення законодавства про військовий облік доповіли військовий комісар Печенізького військового комісаріату  Коров'яковський Олександр Леонідович, начальник  відділу військового обліку та бронювання Печенізького військового комісаріату  Михайлов Олександр Миколайович та інспектор з обліку військовозобов'язаних райвійськкомату Плетенюк Любов Миколаївна.

Працівники районного військового комісаріату довели присутнім алгоритм роботи відповідальних посадових осіб підприємств, установ і організацій з ведення військового обліку громадян України, бронювання  військовозобов'язаних, терміни надання відповідної звітності.

Учасники заняття отримали відповіді на свої питання і методичний матеріал з ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобовязаних.

Альбом: Інструктивно-методичне заняття щодо порядку ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних Альбом: Інструктивно-методичне заняття щодо порядку ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних Альбом: Інструктивно-методичне заняття щодо порядку ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/22 | Переглядів: 30Дата публікації: 22:12 20.12.2017