Зима щедра на свята, які полюбляють як дітлахи, так і дорослі. Усі бібліотечні заклади Печенізького району вже святково прикрасили книгозбірні, і пропонують своїм читачам різнопланові новорічні заходи

Цікаво і захопливо пройшли : літературна гра – вікторина «Миколай, Миколай, хату нашу не минай» в ДБ,виставка – знайомство з народними традиціями«Новий Рік крокує по планеті» в Мартівській БФ № 2,народознавче спілкування«Прийшла зима – дітям радісна пора»    в Новобурлуцькій БФ № 4, дитячий ранок «Свято добра і любові» в П’ятницькій БФ № 5, народознавча мандрівка «Ой, хто, хто Миколая любить?» в Приморській БФ № 6, літературне свято«Святий Миколай, до нас завітай!» в Борщівській БФ № 7.

Яскравий і по – святковому ошатний народознавчо- інформаційний мікс «Дивосвіт українських зимових свят» в ЦБ запрошує всіх своїх читачів поринути у чарівний світ українських новорічних традицій.

З Новим Роком, шановні читачі Печеніжчини! Завітайте до наших бібліотек, отримайте позитивні враження,  і відкрийте для себе нові світи, які щедро пропонують нам книги!

Альбом: Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів Альбом: Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів Альбом: Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/21 | Переглядів: 21Дата публікації: 22:00 21.12.2017