Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів
Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів

Поділитися новиною:

Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів

Зима щедра на свята, які полюбляють як дітлахи, так і дорослі. Усі бібліотечні заклади Печенізького району вже святково прикрасили книгозбірні, і пропонують своїм читачам різнопланові новорічні заходи

Цікаво і захопливо пройшли : літературна гра – вікторина «Миколай, Миколай, хату нашу не минай» в ДБ,виставка – знайомство з народними традиціями«Новий Рік крокує по планеті» в Мартівській БФ № 2,народознавче спілкування«Прийшла зима – дітям радісна пора»    в Новобурлуцькій БФ № 4, дитячий ранок «Свято добра і любові» в П’ятницькій БФ № 5, народознавча мандрівка «Ой, хто, хто Миколая любить?» в Приморській БФ № 6, літературне свято«Святий Миколай, до нас завітай!» в Борщівській БФ № 7.

Яскравий і по – святковому ошатний народознавчо- інформаційний мікс «Дивосвіт українських зимових свят» в ЦБ запрошує всіх своїх читачів поринути у чарівний світ українських новорічних традицій.

З Новим Роком, шановні читачі Печеніжчини! Завітайте до наших бібліотек, отримайте позитивні враження,  і відкрийте для себе нові світи, які щедро пропонують нам книги!

Альбом: Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів Альбом: Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів Альбом: Бібліотечні заклади Печенізького району підготували Новорічні заходи для своїх читачів
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/21 | Переглядів: 21Дата публікації: 22:00 21.12.2017
Версія для слабо- зорих